Eğitimi Paylaş
Yeni Dünya Becerileri

Koray Öztürkler - İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları

Eğitimi Paylaş
Koray Öztürkler - İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları
enocta image placeholder
Bu eğitim seti Koray Öztürkler ile işletmeler için dijital pazarlama ipuçlarına yönelik hazırlanmıştır. Siz de bu eğitimi tamamlayarak ve ipuçlarını uygulayarak dijital pazarlamada ileri seviyelere geçebilirsiniz.
  • E-posta ile pazarlama ile ilgili yeni bilgiler edinme
  • Sosyal medyada pazarlama hakkında farkındalık kazanma
  • Webinar ile sosyal medya entegrasyonunu kavrama
  • Yeni pazarlama dünyasının önemini kavrama
0
E-Posta İle Pazarlama
Konu Uzmanı Video
4
dakika
E-posta pazarlaması bugün en yaygın pazarlama yöntemlerinden birisi. Peki niçin bu kadar yaygın? E-posta pazarlamanın avantajları nelerdir ve niçin bu yöntemi kullanmamız gerektiği bu videoda açıklanıyor.
1
E-Posta İle Pazarlama Programı Nasıl Olmalı?
Konu Uzmanı Video
4
dakika
E-posta pazarlama çok önemli ancak uygulanan tüm e-posta kampanyaları başarılı olamıyor. En dikkat çekici programı hayata geçirmek için nelere dikkat etmeniz ve neler yapmanız gerektiği bu videoda açıklanıyor.
2
E-Posta İle Pazarlama: Pratik Uygulama Örnekleri
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Reklam ve satış kokmadan, e-posta pazarlama kampanyanızda daha yaratıcı ve çarpıcı içerikler geliştirip müşterilerinizi nasıl harekete geçirebileceğiniz ve içerik tasarımınızı nasıl ele almanız gerektiği kısaca açıklanıyor.
3
Lokasyon Bazlı Pazarlama ve İlgili Teknolojiler
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Pazarlamanın yöntemleri değişiyor.. Müşterilerinizin bulunduğu lokasyonu bilmeniz, o lokasyon ve zamana göre doğru içerikleri müşterileriniz ile paylaşmanız markanızı müşterileriniz nezdinde güçlendirir.. Lokasyon bazlı pazarlama nedir ve bunu sağlayan teknolojiler nelerdir?
4
Lokasyon Bazlı Pazarlama Yapmanızı Sağlayan Teknolojilerin Avantajları Nelerdir?
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Teknolojiler geliştikçe buna paralel olarak dijital pazarlama ve iletişim stratejileri de gelişiyor. Bu yeni uygulamalar sayesinde müşterilerinize hem daha az maliyetli hem de daha kişiselleştirilmiş ürün/hizmet sunabilirsiniz. Teknolojiyi iyi kullandığımızda ne tür avantajlara sahip olabilirsiniz. Videodaki örneklere bakıp kendi alanınıza uygun çözümler düşünebilirsiniz
5
Mobil Uygulama: Gerekli mi?
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Web siteniz veya blogunuz varsa dahi, yeni dünyada müşterileriniz ile daha yakın ve kişiselleştirilmiş hizmet için mobil uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz.. Peki, mobil uygulama geliştirmeye karar verdiğinizde tam olarak ne elde edeceksiniz, geliştirdiğiniz uygulamanın size ne gibi faydaları olabilir?
6
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci: Birinci Adım
Konu Uzmanı Video
4
dakika
İşletmenizin bir mobil uygulaması olmasını istiyorsanız bunu geliştirme sürecinde belli adımları hiç atlamadan tamamlamanız gerekiyor.. İlk adım ise mobil uygulamanızın amacı ve hedeflerini belirlemek olmalıdır.
7
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci: İkinci Adım
Konu Uzmanı Video
1
dakika
İşletmeniz için bir mobil uygulama geliştirme kararı aldınız. Atacağınız en önemli adımlardan birisi geliştirme öncesi tasarımınızı netleştirmek olacaktır.
8
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci: Üçüncü Adım
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Bir mobil uygulama geliştirmede dikkat etmeniz gereken unsurlar bu videoda açıklanıyor.
9
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci: Dördüncü Adım
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Mobil uygulamanızı geliştirdikten sonra uygulamanızın pazarlanması kendi başına ele alınması gereken önemli bir konu.. Nasıl başlamalısınız?
10
Mobil Siteniz mi; Mobil Uygulamanız mı Olmalı?
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Web sitenizi hayata geçirmiştiniz. Peki, mobil cihazlar üzerinden sitenize erişim sağlandığında müşterileriniz nasıl bir deneyim yaşamalılar? Kullanıcıların mobil cihazlarında yaşadıkları deneyimin önemi bu videoda açıklanıyor.
11
Mobil Siteniz mi; Mobil Uygulamanız mı Olmalı?: Mobil Site Yapmanın Avantajları ve Dezavantajları
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Web sitesi yaptınız, fakat yeterli gelmiyor.. çünkü artan mobil kullancı sayısı ve kullanım oranları mobil site erişimi üzerinden daha iyi bir kullanıcı deneyim sağlamanızı gerektiriyor.. Peki, mobil site yapmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir?
12
Mobil Siteniz mi; Mobil Uygulamanız mı Olmalı? : Mobil Uygulamanın Avantajları ve Dezavantajları
Konu Uzmanı Video
4
dakika
İşletmeniz mobil uygulama ile nasıl fark yaratabilir? Mobil uygulamanın tam olarak avantajları nelerdir? Performans açısından farklı mıdır? Negatif yönleri var mıdır? Soruların cevaplarını bu videoda bulabilirsiniz.
13
Mobil Siteniz mi; Mobil Uygulamanız mı Olmalı? : Sonuç
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Web sitesi yaptınız ancak henüz sitenizin mobil versiyonunuz yok... Mobil site yapmaya başlamadan önce çok duyduğunuz mobil uygulama seçeneğini değerlendirmek istiyorsunuz.. Acaba nereden başlamalı, nasıl yol almalısınız? Sorularınızın cevapları bu videoda.
14
Webinar (Web Semineri) Nedir?
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Internet üzerinden ses iletişiminin yapılabileceğini biliyorsunuz. İşletmenizin geniş kitlelere bilgisayar ortamından ulaşıp bir şeyler anlatmaya, toplantılar yapmaya ihtiyacı var. Bir web semineri ile detaylı bilgileri bu videoda bulabilirsiniz.
15
Webinarların Sosyal Medya ile Entegrasyonu: Birinci Aşama
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Webinar düzenleme fikiriniz oluştu ancak gerekli katılımı nasıl sağlayacaksınız? Sosyal medyadan nasıl faydalanabilirsiniz? Bu soruların cevaplarını videoda bulabilirsiniz.
16
Webinarların Sosyal Medya ile Entegrasyonu: İkinci Aşama
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Webinar katılımı oluştuktan sonra da webinarınızın etkisini arttırmaya devam etmek mümkün. Bunun için webinar devam ederken almanız gereken aksiyonları bu videoda bulabilirsiniz.
17
Webinarların Sosyal Medya ile Entegrasyonu: Üçüncü Aşama
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Webinarınızı bitirdiniz... İyi geçti mi? Bunu anlamak için neler yapabileceğinizin ve bir sonraki webinarınızı daha etkin nasıl kulabileceğinizin detaylarını bu videoda bulabilirsiniz.
18
Sosyal Medya Pazarlama
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Sosyal medya kullancı sayısının her geçen gün arttığı günümüzde sosyal medya da nasıl yer alabilirsiniz? Sizin için hangi sosyal medya platfromları doğru ortamlar? Sosyal medya pazarlamasının faydaları neler olabilir? Tüm bu soruların cevaplarını bu videoda bulabilirsiniz.
19
Hangi Sosyal Ağ Sizin İçin Uygun? Facebook ve Özellikleri
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Facebook işletmeniz için doğru bir sosyal ağ mıdır? Facebook'un özellikler neler? Marka iletişimi açısından Facebbok'u nasıl kullanmalısınız? Bu videoda bir işletmenin Facebook'tan nasıl faydalanabileceği bilgisi yer alıyor.
20
Hangi Sosyal Ağ Sizin İçin Uygun? Twitter ve Özellikleri
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Twitter iletişim pazarlama faaliyetleriniz için doğru bir sosyal ağ mıdır? Twitter'ı ne maksatla kullanmalı ve marka iletişiminize nasıl başlamalısınız? Bu videoda bir işletmenin Twitter'dan nasıl faydalanabileceği yer alıyor.
21
Hangi Sosyal Ağ Sizin İçin Uygun? Instagram ve Özellikleri
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Pazarlama ve iletişim faaliyetleriniz açısından Instagram sizin için doğru soyal ağ mdır? Instagram da yer almalımısınız, eğer bulunacaksanız nasıl kullanmalısınız? Bu videoda bir işletmenin Instagram'dan nasıl faydalanabileceği yer alıyor.
22
Hangi Sosyal Ağ Sizin İçin Uygun? Youtube ve Özellikleri
Konu Uzmanı Video
5
dakika
İletişim ve pazarlama faaliyetleriniz açısında Youtube sizin için uygun bir sosya ağ mıdır? Video da neleri ele alabilirsiniz? Kullanmaya nasıl başlamalısınız? Bu videoda bir işletmenin Youtube'dan nasıl faydalanabileceği yer alıyor.
23
İnternet: Yeni Pazarlama Dünyası
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Dünya da ve ülkemizde genişbant internetin yaygınlığının artması işletmeniz için pazar sınırlarınızı zorlayabileceğiniz yeni imkanları sizlere sunmaktadır. Bu videoda dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan bahsediliyor.
24
İnternet’in Sunacağı İmkanlar Nelerdir?
Konu Uzmanı Video
5
dakika
İnternetin sunduğu imkanlar ile işletmeler müşterilerine daha kolay erişmekte ve daha uygun maliyetlerle kişiselleştirilmiş hizmetler sunabilmekteler. Bu videoda dijital pazarlama faaliyetlerinizi güçlendirmenizi sağlayacak imkanlar açıklanıyor.
25
İnternet Üzerinde Kullanılan Farklı Mecralar
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İnternet üzerinde kullanabileceğiniz çok farklı iletişim ve satış kanalları bulunmakta. Bu kanalların, mecraların neleler olduğunu bilmek ve kullanmak, dijital stratejilerinizi geliştirirken size fark yaratacağınız seçenekleri sunuyor.
26
İşletmem İçin Web Sitesi
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İşletmeler büyüklükleri ne olursa olsun web sitelerini müşterilerine cazip hale getirmek durumundalar. Uzun soluklu bir strateji için Web sitenizi konumlandırırken odaklanmanız gereken noktaları bu videoda bulabilirsiniz.
27
Bir Web Sitesi ile Neler Yapabilirsiniz?
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Web sitenizi kurdunuz ancak yeterince cazip değil mi? Müşterileriniz için daha görsel, işitsel, etkileşimli ve prestijli bir iletişim için ne tür içerikler üretip sunmanız gerektiğini bu videoda bulabilirsiniz.
28
İyi Bir Web Sitesinin Sahip Olduğu Özellikler
Konu Uzmanı Video
6
dakika
İyi tasarlanmış web sitelerinin atlanmaması gereken özellikleri vardır... Bu özellikleri hayata geçirirseniz daha iyi bir müşteri deneyimi elde eder, müşterileriniz ile daha uzun dönemli ilişkiler kurarsınız... Bu videoda tüm bu özellikleri bulabilirsiniz.
29
İşletmeniz için Blog
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Kurumsal blogunuz yeterince işlevsel değil mi? Müşterileriniz ile satış hissi oluşturmadan daha güçlü bağlar mı kurmanız gerekiyor? O zaman blog sizin için doğru seçenek olabilir. Kurduğunuz blogun hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bu videoda bulabilirsiniz.
30
Blog Tasarımı
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Kurumsal blogunuz yetirince samimi ve müşterilerinizin düzenli olarak sizi ziyaret etmelerini sağlamıyor mu? Blog tasarımınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini bu videoda bulabilirsiniz.
Herkes
Bu eğitim, kendini geliştirmek isteyen herkese yöneliktir.
Yeni Dünya Becerileri
KOZ Partners
Kurumsal dünyada uzun yıllar boyunca üst düzey yöneticilik yapmış Koray Öztürkler, iletişim zorlukları, kriz yönetimi veya bu tür krizlerle başa çıkmak için organizasyon yapısı geliştirme alanlarında kurumlara danışmanlık ve eğitim hizmeti sağlamaktadır.

Önerilen Eğitimler

Bu eğitimin kategorisinde bulunan ilginizi çekebilecek diğer eğitimler
enocta image placeholder
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Category
0
dakika
Text
Label
Bilişim Teknolojileri Okuryazarlığı
Bilişim Teknolojileri Okuryazarlığı
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Okuryazarlık
137
dakika
Video
Bilişim Teknolojileri Okuryazarlığı
Evden Verimli Çalışma
Evden Verimli Çalışma
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Uzaktan Çalışma
13
dakika
Etkileşimli Eğitim
Evden Verimli Çalışma
Pazarlama ve İş Dünyasında Değişen Teknolojiler ve Yeni Trendler
Pazarlama ve İş Dünyasında Değişen Teknolojiler ve Yeni Trendler
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dünyada Pazarlama
63
dakika
Video
Pazarlama ve İş Dünyasında Değişen Teknolojiler ve Yeni Trendler
Güncel Bilgilerle Yeni Koronavirüs Hakkında Bilinçlendirme
Güncel Bilgilerle Yeni Koronavirüs Hakkında Bilinçlendirme
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Sağlık ve Güvenlik
26
dakika
Video
Güncel Bilgilerle Yeni Koronavirüs Hakkında Bilinçlendirme
Dönüşümü, Değişim Arketipleri ile Yönetin
Dönüşümü, Değişim Arketipleri ile Yönetin
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
VUCA Dünyası
35
dakika
Etkileşimli Eğitim
Dönüşümü, Değişim Arketipleri ile Yönetin
Kırılım Çağı - İnsanın Geleceği
Kırılım Çağı - İnsanın Geleceği
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dönüşüm
59
dakika
Video
Kırılım Çağı - İnsanın Geleceği
Kırılım Çağı - Değişen Yeni Dünya
Kırılım Çağı - Değişen Yeni Dünya
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dönüşüm
85
dakika
Video
Kırılım Çağı - Değişen Yeni Dünya
Dijital Düşünce Yapınızı Geliştirmek
Dijital Düşünce Yapınızı Geliştirmek
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dönüşüm
21
dakika
Video
Dijital Düşünce Yapınızı Geliştirmek

Tamamlayıcı Eğitimler

Bu eğitimin faydasını ve etkinliğini artırmak için birlikte alabileceğiniz diğer eğitimler
enocta image placeholder
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Category
0
dakika
Text
Label
Dijital Zorlukların ve Risklerin Değerlendirilmesi
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dünyada Pazarlama
33
dakika
Video
Dijital Zorlukların ve Risklerin Değerlendirilmesi
Müşterilere Dijital Olarak Ulaşmak
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dünyada Pazarlama
18
dakika
Etkileşimli Eğitim
Müşterilere Dijital Olarak Ulaşmak
Müşterilerin Sizi Bulmasına Yardımcı Olmak
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dünyada Pazarlama
16
dakika
Etkileşimli Eğitim
Müşterilerin Sizi Bulmasına Yardımcı Olmak
Bu Eğitime Özel Bilgi
Almak İster Misin?
Bizimle İletişime Geçin.
Ad
Soyad
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
Firma Adı
pageUrl
Teşekkürler, bilgilerin ilgili birime iletildi!
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.

Teklif Listem


s


Teklif Listem

Teklif listende 50 adet eğitime ulaştın!

Teklif listende 50 adet eğitim bulunuyor. Bu eğitimlere paket aboneliği alarak daha avantajlı bir şekilde erişebilirsin.

Basic

Kurumun temelde ihtiyaç duyacağı, hem özel hem de iş hayatı için gerekli olabilecek, ana konuları ve yetkinlikleri kapsar.

Basic Paketi Kapsar
Premium

Basic Katalog içerisindeki eğitimlere ek olarak, hazır öğrenme deneyimleri haline getirdiğimiz gelişim yolculukları; liderlik eğitimleri ve yenilikçi öğrenme yöntemleri ile hazırlanmış eğitimleri kapsar.