Eğitimi Paylaş
Yeni Dünya Becerileri

Koray Öztürkler - İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları - (İşaret Dili)

Eğitimi Paylaş
Koray Öztürkler - İşletmeler İçin Dijital Pazarlama İpuçları - (İşaret Dili)
enocta image placeholder
Bu eğitim seti Koray Öztürkler ile işletmeler için dijital pazarlama ipuçlarına yönelik hazırlanmıştır. Siz de bu eğitimin içinde verilen stratejileri uygulayarak dijital pazarlamada ileri seviyelere geçiş yapabilirsiniz.
  • E-posta ile pazarlama ile ilgili yeni bilgiler edinme
  • Sosyal medyada pazarlama hakkında farkındalık kazanma
  • Webinar ile sosyal medya entegrasyonunu kavrama
  • Yeni pazarlama dünyasının önemini kavrama
0
E-Posta İle Pazarlama (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
E-posta pazarlaması bugün en yaygın pazarlama yöntemlerinden birisi. Peki niçin bu kadar yaygın? E-posta pazarlamanın avantajları nelerdir ve niçin bu yöntemi kullanmamız gerektiği bu videoda açıklanıyor.
1
E-Posta İle Pazarlama Programı Nasıl Olmalı? (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
E-posta pazarlama çok önemli ancak uygulanan tüm e-posta kampanyaları başarılı olamıyor. En dikkat çekici programı hayata geçirmek için nelere dikkat etmeniz ve neler yapmanız gerektiği bu videoda açıklanıyor.
2
E-Posta İle Pazarlama: Pratik Uygulama Örnekleri (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Reklam ve satış kokmadan, e-posta pazarlama kampanyanızda daha yaratıcı ve çarpıcı içerikler geliştirip müşterilerinizi nasıl harekete geçirebileceğiniz ve içerik tasarımınızı nasıl ele almanız gerektiği kısaca açıklanıyor.
3
Lokasyon Bazlı Pazarlama ve İlgili Teknolojiler (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Pazarlamanın yöntemleri değişiyor.. Müşterilerinizin bulunduğu lokasyonu bilmeniz, o lokasyon ve zamana göre doğru içerikleri müşterileriniz ile paylaşmanız markanızı müşterileriniz nezdinde güçlendirir.. Lokasyon bazlı pazarlama nedir ve bunu sağlayan teknolojiler nelerdir?
4
Lokasyon Bazlı Pazarlama Yapmanızı Sağlayan Teknolojilerin Avantajları Nelerdir? (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Teknolojiler geliştikçe buna paralel olarak dijital pazarlama ve iletişim stratejileri de gelişiyor. Bu yeni uygulamalar sayesinde müşterilerinize hem daha az maliyetli hem de daha kişiselleştirilmiş ürün/hizmet sunabilirsiniz. Teknolojiyi iyi kullandığımızda ne tür avantajlara sahip olabilirsiniz. Videodaki örneklere bakıp kendi alanınıza uygun çözümler düşünebilirsiniz
5
Mobil Uygulama: Gerekli mi? (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Web siteniz veya blogunuz varsa dahi, yeni dünyada müşterileriniz ile daha yakın ve kişiselleştirilmiş hizmet için mobil uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz.. Peki, mobil uygulama geliştirmeye karar verdiğinizde tam olarak ne elde edeceksiniz, geliştirdiğiniz uygulamanın size ne gibi faydaları olabilir?
6
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci: Birinci Adım (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
İşletmenizin bir mobil uygulaması olmasını istiyorsanız bunu geliştirme sürecinde belli adımları hiç atlamadan tamamlamanız gerekiyor.. İlk adım ise mobil uygulamanızın amacı ve hedeflerini belirlemek olmalıdır.
7
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci: İkinci Adım (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
1
dakika
İşletmeniz için bir mobil uygulama geliştirme kararı aldınız. Atacağınız en önemli adımlardan birisi geliştirme öncesi tasarımınızı netleştirmek olacaktır.
8
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci: Üçüncü Adım (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Bir mobil uygulama geliştirmede dikkat etmeniz gereken unsurlar bu videoda açıklanıyor.
9
Mobil Uygulama Geliştirme Süreci: Dördüncü Adım (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Mobil uygulamanızı geliştirdikten sonra uygulamanızın pazarlanması kendi başına ele alınması gereken önemli bir konu.. Nasıl başlamalısınız?
10
Mobil Siteniz mi; Mobil Uygulamanız mı Olmal? (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Web sitenizi hayata geçirmiştiniz. Peki, mobil cihazlar üzerinden sitenize erişim sağlandığında müşterileriniz nasıl bir deneyim yaşamalılar? Kullanıcıların mobil cihazlarında yaşadıkları deneyimin önemi bu videoda açıklanıyor.
11
Mobil Siteniz mi; Mobil Uygulamanız mı Olmalı? : Mobil Site Yapmanın Avantajları ve Dezavantajları (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Web sitesi yaptınız, fakat yeterli gelmiyor.. Çünkü artan mobil kullancı sayısı ve kullanım oranları mobil site erişimi üzerinden daha iyi bir kullanıcı deneyim sağlamanızı gerektiriyor.. Peki, mobil site yapmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir?
12
Mobil Siteniz mi; Mobil Uygulamanız mı Olmalı? : Mobil Uygulamanın Avantajları ve Dezavantajları (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
İşletmeniz mobil uygulama ile nasıl fark yaratabilir? Mobil uygulamanın tam olarak avantajları nelerdir? Performans açısından farklı mıdır? Negatif yönleri var mıdır? Soruların cevaplarını bu videoda bulabilirsiniz.
13
Mobil Siteniz mi; Mobil Uygulamanız mı Olmalı? : Sonuç (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Web sitesi yaptınız ancak henüz sitenizin mobil versiyonunuz yok... Mobil site yapmaya başlamadan önce çok duyduğunuz mobil uygulama seçeneğini değerlendirmek istiyorsunuz.. Acaba nereden başlamalı, nasıl yol almalısınız? Sorularınızın cevapları bu video
14
Webinar (Web Semineri) Nedir? (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Internet üzerinden ses iletişiminin yapılabileceğini biliyorsunuz. İşletmenizin geniş kitlelere bilgisayar ortamından ulaşıp bir şeyler anlatmaya, toplantılar yapmaya ihtiyacı var. Bir web semineri ile detaylı bilgileri bu videoda bulabilirsiniz.
15
Webinarların Sosyal Medya ile Entegrasyonu: Birinci Aşama (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Webinar düzenleme fikiriniz oluştu ancak gerekli katılımı nasıl sağlayacaksınız? Sosyal medyadan nasıl faydalanabilirsiniz? Bu soruların cevaplarını videoda bulabilirsiniz.
16
Webinarların Sosyal Medya ile Entegrasyonu: İkinci Aşama (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Webinar katılımı oluştuktan sonra da webinarınızın etkisini arttırmaya devam etmek mümkün. Bunun için webinar devam ederken almanız gereken aksiyonları bu videoda bulabilirsiniz.
17
Webinarların Sosyal Medya ile Entegrasyonu: Üçüncü Aşama (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Webinarınızı bitirdiniz... İyi geçti mi? Bunu anlamak için neler yapabileceğinizin ve bir sonraki webinarınızı daha etkin nasıl kulabileceğinizin detaylarını bu videoda bulabilirsiniz.
18
Sosyal Medya Pazarlama (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Sosyal medya kullancı sayısının her geçen gün arttığı günümüzde sosyal medya da nasıl yer alabilirsiniz? Sizin için hangi sosyal medya platfromları doğru ortamlar? Sosyal medya pazarlamasının faydaları neler olabilir? Tüm bu soruların cevaplarını bu video
19
Hangi Sosyal Ağ Sizin İçin Uygun? Facebook ve Özellikleri (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Facebook işletmeniz için doğru bir sosyal ağ mıdır? Facebook'un özellikler neler? Marka iletişimi açısından Facebbok'u nasıl kullanmalısınız? Bu videoda bir işletmenin Facebook'tan nasıl faydalanabileceği bilgisi yer alıyor.
20
Hangi Sosyal Ağ Sizin İçin Uygun? Twitter ve Özellikleri (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Twitter iletişim pazarlama faaliyetleriniz için doğru bir sosyal ağ mıdır? Twitter'ı ne maksatla kullanmalı ve marka iletişiminize nasıl başlamalısınız? Bu videoda bir işletmenin Twitter'dan nasıl faydalanabileceği yer alıyor.
21
Hangi Sosyal Ağ Sizin İçin Uygun? Instagram ve Özellikleri (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Pazarlama ve iletişim faaliyetleriniz açısından Instagram sizin için doğru soyal ağ mdır? Instagram da yer almalımısınız, eğer bulunacaksanız nasıl kullanmalısınız? Bu videoda bir işletmenin Instagram'dan nasıl faydalanabileceği yer alıyor.
22
Hangi Sosyal Ağ Sizin İçin Uygun? Youtube ve Özellikleri (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
5
dakika
İletişim ve pazarlama faaliyetleriniz açısında Youtube sizin için uygun bir sosya ağ mıdır? Video da neleri ele alabilirsiniz? Kullanmaya nasıl başlamalısınız? Bu videoda bir işletmenin Youtube'dan nasıl faydalanabileceği yer alıyor.
23
İnternet: Yeni Pazarlama Dünyası (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Dünya da ve ülkemizde genişbant internetin yaygınlığının artması işletmeniz için pazar sınırlarınızı zorlayabileceğiniz yeni imkanları sizlere sunmaktadır. Bu videoda dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan bahsediliyor.
24
İnternet’in Sunacağı İmkanlar Nelerdir- (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
5
dakika
İnternetin sunduğu imkanlar ile işletmeler müşterilerine daha kolay erişmekte ve daha uygun maliyetlerle kişiselleştirilmiş hizmetler sunabilmekteler. Bu videoda dijital pazarlama faaliyetlerinizi güçlendirmenizi sağlayacak imkanlar açıklanıyor.
25
İnternet Üzerinde Kullanılan Farklı Mecralar (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İnternet üzerinde kullanabileceğiniz çok farklı iletişim ve satış kanalları bulunmakta. Bu kanalların, mecraların neleler olduğunu bilmek ve kullanmak, dijital stratejilerinizi geliştirirken size fark yaratacağınız seçenekleri sunuyor.
26
İşletmem İçin Web Sitesi (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İşletmeler büyüklükleri ne olursa olsun web sitelerini müşterilerine cazip hale getirmek durumundalar. Uzun soluklu bir strateji için Web sitenizi konumlandırırken odaklanmanız gereken noktaları bu videoda bulabilirsiniz.
27
Bir Web Sitesi ile Neler Yapabilirsiniz? (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Web sitenizi kurdunuz ancak yeterince cazip değil mi? Müşterileriniz için daha görsel, işitsel, etkileşimli ve prestijli bir iletişim için ne tür içerikler üretip sunmanız gerektiğini bu videoda bulabilirsiniz.
28
İyi Bir Web Sitesinin Sahip Olduğu Özellikler (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
6
dakika
İyi tasarlanmış web sitelerinin atlanmaması gereken özellikleri vardır... Bu özellikleri hayata geçirirseniz daha iyi bir müşteri deneyimi elde eder, müşterileriniz ile daha uzun dönemli ilişkiler kurarsınız... Bu videoda tüm bu özellikleri bulabilirsiniz.
29
İşletmeniz için Blog (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Kurumsal blogunuz yeterince işlevsel değil mi? Müşterileriniz ile satış hissi oluşturmadan daha güçlü bağlar mı kurmanız gerekiyor? O zaman blog sizin için doğru seçenek olabilir. Kurduğunuz blogun hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bu videoda
30
Blog Tasarımı (İşaret Dili)
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Kurumsal blogunuz yetirince samimi ve müşterilerinizin düzenli olarak sizi ziyaret etmelerini sağlamıyor mu? Blog tasarımınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini bu videoda bulabilirsiniz.
Herkes
Bu eğitim, kendini geliştirmek isteyen herkese yöneliktir.
Yeni Dünya Becerileri
KOZ Partners
Kurumsal dünyada uzun yıllar boyunca üst düzey yöneticilik yapmış Koray Öztürkler, iletişim zorlukları, kriz yönetimi veya bu tür krizlerle başa çıkmak için organizasyon yapısı geliştirme alanlarında kurumlara danışmanlık ve eğitim hizmeti sağlamaktadır.

Önerilen Eğitimler

Bu eğitimin kategorisinde bulunan ilginizi çekebilecek diğer eğitimler
enocta image placeholder
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Category
0
dakika
Text
Label
Covid-19 Yaşam Rehberi
Covid-19 Yaşam Rehberi
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Sağlık ve Güvenlik
5
dakika
Video
Covid-19 Yaşam Rehberi
Sosyal İstihbaratı Aksiyon Alınabilir İçgörüye Dönüştürmek
Sosyal İstihbaratı Aksiyon Alınabilir İçgörüye Dönüştürmek
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dünyada Sosyal Medya İletişimi
25
dakika
Etkileşimli Eğitim
Sosyal İstihbaratı Aksiyon Alınabilir İçgörüye Dönüştürmek
Heyecan Verici ve Veriye Dayalı Anlatım ile Harekete Geçirme
Heyecan Verici ve Veriye Dayalı Anlatım ile Harekete Geçirme
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Büyük Veri
25
dakika
Video
Heyecan Verici ve Veriye Dayalı Anlatım ile Harekete Geçirme
Sektörel Gelişmeler ve Büyük Veri
Sektörel Gelişmeler ve Büyük Veri
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Büyük Veri
59
dakika
Video
Sektörel Gelişmeler ve Büyük Veri
Vuca Dünyası
Vuca Dünyası
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
VUCA Dünyası
6
dakika
Etkileşimli Eğitim
Vuca Dünyası
Veri Modelleme ile İşletme Verilerini Organize Etmek
Veri Modelleme ile İşletme Verilerini Organize Etmek
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Büyük Veri
22
dakika
Video
Veri Modelleme ile İşletme Verilerini Organize Etmek
Blokzincir ve Kriptoparalar: Merkeziyetsiz Yeni Bir Dünya
Blokzincir ve Kriptoparalar: Merkeziyetsiz Yeni Bir Dünya
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Blockchain Teknolojisi
85
dakika
Video
Blokzincir ve Kriptoparalar: Merkeziyetsiz Yeni Bir Dünya
Çevrim İçi Kurumsal İtibar Yönetimi
Çevrim İçi Kurumsal İtibar Yönetimi
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dünyada Sosyal Medya İletişimi
19
dakika
Etkileşimli Eğitim
Çevrim İçi Kurumsal İtibar Yönetimi

Tamamlayıcı Eğitimler

Bu eğitimin faydasını ve etkinliğini artırmak için birlikte alabileceğiniz diğer eğitimler
enocta image placeholder
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Category
0
dakika
Text
Label
Dijital ve Sosyal Pazarlama - (İşaret Dili)
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Dijital Dünyada Pazarlama
51
dakika
Video
Dijital ve Sosyal Pazarlama - (İşaret Dili)
İş Geliştirmenin Sırları - (İşaret Dili)
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Girişimcilik
22
dakika
Video
İş Geliştirmenin Sırları - (İşaret Dili)
Müşteri Ne İster? - (İşaret Dili)
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Müşteri Duyarlılık
17
dakika
Etkileşimli Eğitim
Müşteri Ne İster? - (İşaret Dili)
Temel Satış Becerileri - (İşaret Dili)
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Satış Geliştirme
55
dakika
Karma
Temel Satış Becerileri - (İşaret Dili)
Bu Eğitime Özel Bilgi
Almak İster Misin?
Bizimle İletişime Geçin.
Ad
Soyad
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
Firma Adı
pageUrl
Teşekkürler, bilgilerin ilgili birime iletildi!
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.

Teklif Listem


s


Teklif Listem

Teklif listende 50 adet eğitime ulaştın!

Teklif listende 50 adet eğitim bulunuyor. Bu eğitimlere paket aboneliği alarak daha avantajlı bir şekilde erişebilirsin.

Basic

Kurumun temelde ihtiyaç duyacağı, hem özel hem de iş hayatı için gerekli olabilecek, ana konuları ve yetkinlikleri kapsar.

Basic Paketi Kapsar
Premium

Basic Katalog içerisindeki eğitimlere ek olarak, hazır öğrenme deneyimleri haline getirdiğimiz gelişim yolculukları; liderlik eğitimleri ve yenilikçi öğrenme yöntemleri ile hazırlanmış eğitimleri kapsar.