Eğitimi Paylaş
Kişisel Mükemmellik

Skillsoft ile Liderlik - Yenilikçi Lider

Eğitimi Paylaş
Skillsoft ile Liderlik - Yenilikçi Lider
enocta image placeholder
Geleceğin liderlik anlayışında yenilikçilik, sadece bir yetkinlik değil, aynı zamanda bir zorunluluktur. 'Skillsoft ile Liderlik - Yenilikçi Lider' eğitimi, liderleri ve lider adaylarını, değişen iş dünyasında yenilikçi düşünceyi benimsemeye ve uygulamaya yönlendirmeyi amaçlar. Bu eğitim, yenilikçi liderliğin temel prensiplerini, yenilikçi bir liderin nasıl düşünmesi gerektiğini ve yenilikçiliği organizasyon genelinde nasıl teşvik edeceğini öğretmektedir. Dünyaca tanınmış uzmanların katkıda bulunduğu videolar, yenilikçi liderlik konseptleri ve uygulamaları hakkında derinlemesine bilgi sağlar. Yenilikçi liderlik becerilerinizi geliştirmek, takımınıza ilham vermek ve şirketinizi geleceğe taşımak istiyorsanız, bu eğitim seti, iş dünyasının sürekli değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamanızda size yol gösterici olacaktır.
  • Başarılı bir yenilik ekibi için gerekenler hakkında bilgi edinme
  • Farklı fikirlere açık olabilme
  • İnovasyon bileşenlerini keşfetme
  • İnovasyon hakkında bilgi edinme
  • Y kuşağı hakkında bilgi edinme
1
Stratejik İnovasyon – Kavramsal Bir Yol Haritası - Govindarajan
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Stratejik inovasyon, ürün ve teknoloji inovasyonundan farklıdır. Mesela, Starbucks’ın yeni bir ürünü veya teknolojisi yoktur. iPod’uyla Apple’ın da yoktur. Yaptıkları şey, var olan ürünleri ve teknolojiyi yeni biçimlerle birleştirmektir.
2
Organizasyonlarda Gerçek Atılımlar Nasıl Oluşur? - Michael Shanahan
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Gerçek atılımlar, üst düzey yöneticilerin yapılmasını istediği ve gerçekleşebilmesi için dahice bir fikir gerektiren şeylerin yapılması sürecinde ortaya çıkar.
3
Faaliyet Temelli Çalışma - Lindy MacPherson
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Faaliyet temelli işlerde çalışanlar, ne yaptığına bağlı olarak gün içerisinde farklı işlerle uğraşırlar. Çalışanların görev tanımında birden fazla yükümlülük bulunmaktadır.
4
Her Fikir Değerlidir - Anne Bartlett Bragg
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Best Buy çalışanlarının tüm tweet'leri kararların alınmasında ve bu kararlar hakkında sorumlulukların üstlenilmesinde etkili oluyor.
5
Firmalar Büyüdükçe Görev ve Sorumluluklar Değişir - Tori Stuart
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Bir şirketteki insanların doğru pozisyonlarda olması, şirketi geri de götürebilir, bir sonraki aşamada ileri de taşıyabilir. Bu videoda Tori Stuart, sorumlulukların ve pozisyonların değişmesinin zamanla olabileceğini açıklıyor.
6
Yatay Yönetimin Önemi - Les McKeown
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Yöneticiler sadece astlarını değil, üstlerini veya aynı seviyede bulunduğu kişileri de yönetebilmeyi bilmelidir. Bunun için de, iç müşterileri ve görevlerini net olarak tanımlayın, düzenli olarak diğer yöneticiler ile iş ile ilgili veya iş dışı toplantılar düzenleyin.
7
Kayda Değer Projeler Üretmek - Michael Port
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Kayda değer projeler üretebilmek için tutkulu ve hırslı olun, başkaları ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışın, sorumluluk alma ve bunları gerçekleştirme alışkanlığı geliştirin ve projenizi daha iyi yerlere getirmek adına bir hikâye oluşturun.
8
Köhne Bir Motelden Bir Butik Otel Yaratmak - Chip Conley
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Chip Conley, yıpranmış bir motel aldı ve onu rağbet gören butik bir otele dönüştürdü. Bu videoda, bu eşsiz girişim macerasının başlangıç hikayesini anlatıyor.
9
Merak: Yaratıcılık ve Değişimin Yakıtı - Chip Conley
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Merak, işyerinde gözde bir özellik olmalı. Bu videoda Chip Conley, kritik başarılar için merak unsurunun yaratıcılığa ve dönüşüme nasıl öncülük ettiğini anlatıyor.
10
AB InBev'de Bir Hayal Kültürü Geliştirmek - Carlos Brito
Konu Uzmanı Video
4
dakika
İdeal çalışan yaptığı işin en iyisidir ve zor hedefleri benimser. Her şirket ideal çalışanlara sahip olmak ister. Bu konuda ideal çalışanları cezbedebildikleri, ellerinde tutabildikleri, verimli çalıştırabildikleri ve geliştirebildikleri kadar başarılıdırlar.
11
Farklı Fikirlerin Önemi - Peter Thonis
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Etnik köken, dil, yaş, cinsiyet, deneyim ve diğer faktörlerdeki çeşitliliğin bir kurum için önemli olmasının sebebi, tüm bu faktörlerin çeşitli problemlere çözümler geliştirirken düşünceleri de çeşitlendiriyor olmasıdır.
12
Liderler Sosyal Riskler Alır - Peter Bregman
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Başarılı bir lider cesurdur. Yanınızda patronunuz ya da iş arkadaşınız gibi destekçileriniz olduğunda sosyal riskler almak daha kolaydır.
13
Gruplar Arasında Yararlı Değişimler - John Snook
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Bir bölümde çalışmanın yüksek değeri aynı zamanda kurum için maliyetli de olabilir.John Snook departmanlar genelinde yönetimi tartışıyor.
14
Yeni Fikirlerin Doğması İçin Araştırma Odaklı Yenilikçi Küçük Gruplar Oluşturmak - Paula Kerger
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İş hayatında özerklik sağlayarak yenilikçi ruhla proje üstlenmek.
15
Yetenek ve Yeniliğin Kesişmesi - Jeff Schwartz
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Birçok şirket yeniliğin kendileri için önemli olduğunu söylesede, çok az şirket yetenek ve yenilik kesişmesiyle ilgili resmi program ve politikalara sahip
16
Y Kuşağı İle Çalışmak - Jeff Joerres
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Y Kuşağı küresel düşünce ve farklılıkları kabullenerek yetişiyor,tüketici ve üretici olarakta farklı düşünüyor.
17
Bir Liderin En Önemli Rolü Yeniliğe Olanak Sağlamak İçin Gerçeği Tanımlamak - Vikas Kapoor
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Çalışanlar problemleri ortaya getirdiklerinde ödüllendiriliyor.Üretilen iyi çözümlerin benimsenmesi hedef oluyor.Karşı çıkanlar ise uzaklaştırılıyor.
18
Trans Halini Yaratın, Yargılamayı Sonraya Bırakın - Lisa Callahan
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Trans halindeyken zaman kavramı kayboluyor,kendinizden geçmiş halde çalışıyorsunuz.Liderler çalışanları için böyle bir ortamı sağlamalı, yargılamayı sonraya bırakmalı.
19
Tek Kişilik İş Gücü Stratejileri; Gruplama - David Smith
Konu Uzmanı Video
2
dakika
İş verenler çalışanları cinsiyet,bölge vs. bazında bölümlendiriyorlar böylece farklı bölümlere göre uygulanan iş deneyimi sağlıyorlar.Farklı firmların çalışanlarını neye göre bölümlendirdiği konusu işleniyor.
20
Yarının Liderleri Kavramsal Esnekliğe Gereksinim Duyacaklardır - Venkatesh Valluri
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Geleneksel liderlik modellerinin özellikle gelişen pazarlar için geçmişte kaldığı ,kavramsal esnekliğin geleceğin liderleri için neden ana bir özellik olacağı anlatılıyor.
21
Yenilik; Oyunun Sonunu Ortaya Koymak - Bill McComb
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Yeniliğin iş birliği ile başlaması.İnsanlar Yaratıcılığın ve yeniliğin çekimine kapılıyorlar.
22
Yenilik; Deney İçin Alan Sağlayın - Vivek Badrinath
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Yenilik sadece araştırma ve gelişme çerçevesinde olmaz.Doğru şartlar sağlanırsa hiç beklemediğiniz bir yerden de gelişebilir.
23
Yenilik İçin Nasıl Düzenleme Yapmalı? - Marla Capozzi
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Yenilik, Silicon Valley gibi açık iş birliği olan, kapital ve uzmanlığa erişimi olan organizasyon şeması içinde bir bölüme girer. Sermayedarları,tüketicileri, Akademisyenleri getiren bir Network modelini kullanmak çok daha iyidir.
24
Yenilik İçin Network Kurmak - Marla Capozzi
Konu Uzmanı Video
1
dakika
Başarılı şirketler iç varlıklarını yaratıcı bir şekilde güçlendiriyorlar.örn değişik departmanlarda çalışan kişilerden oluşan takım kurmak.Bununla birlikte üst düzey yöneticilerin sorunu, yenilik için ve operasyon için kullanılan kişiler arasındaki ger
25
Yenilik Güven ve Bağlılık Gerektirir - Marla Capozzi
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Yenilik kültüründe en önemli değerler güven ve bağlılıktır.Güven insanların sizin onları dinleyeceğinize inanması,bağlılık ise insanların kendilerini işlerine adamaları ve daha ileri gitmeye hazır olmaları demektir.
26
Başarılı Bir Yenilik Ekibi İçin Gerekenler - Marla Capozzi
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İlk olarak çözülmesi gereken problemi tanımlamak. İkincisi derin ekspertiz karışımını bir araya toplamak. Üçüncüsü ekibe çok fazla kaynak sağlamamak çünkü deneyimlemeli ve bir sonraki düzeye gelmeliler. Dördüncüsü ise liderler süreç sırasında işin içinde olmalılardır.
27
Liderler Neden Yenilik Vizyonunun Çerçevesini Belirlemeliler? - Marla Capozzi
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Liderler yenilik için öncelikleri ve sonuçları tespit etmeliherkes öncelik üzerinde çalışmak istiyor.Yeniliği stratejileriyle bütünleştiren şirketlerin finansal hedeflerine erişmeleri daha çok görülüyor.. Yenilik şirketlerin tutuculuğa karşı çıkmasını g
28
Üst Düzey Yöneticiler Yenilikte Nerede Zorlanıyorlar? - Marla Capozzi
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İlk olarak yenilik için odak koymakta zorlanıyorlar,başarıyı tanımlayan sonuçları tespit de zorlanıyorlar,yetersiz özen ve yönetim gösteriyorlar tartışmayı cesaretlendirmiyorlar ve sürece fazla dikkat ediyorlar
29
Yenilik İçin Üst Düzey Destek - Marla Capozzi
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Üst düzey yöneticinin yapabileceği en önemli şey güven ve bağlılığı oluşturmaktır.Ekip her zaman doğru olmasa da deney yapabileceğini hissetmeli.Yönetici soru sormalı ve ve ekibin önceden hazır bir cevaba bağlı kalmaması için tartışmayı cesaretlendirmel
30
Karıncadan Kelebeğe; Niyet ve Uygulama - Vineet Nayar
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Herkes kurumu için en iyisini ister fakat siz kelebek olmak isteyen bir karıncaysanız karınca olmaktan vazgeçmelisiniz.Bu niyet ve uygulama arasındaki farktır.Etkili bir karınca olmaktan vazgeçip imkansızı denemelisiniz.
31
İnovasyon, Yürütmedir - Bill Ford 
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İnovasyon ile icat etmek arasında fark vardır.
32
Fırsatları Belirlemek - Michael Gooch
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Bay Gooch, piyasadaki mali kâr durumlarını fark etmesiyle birlikte bir personel olarak başladığı sektörde kendi işini kurma hikayesini anlatıyor.
33
Sağ Beyin ile Düşünülen bir Ortam Yaratmak - Bob Seelert 
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Kimi insanlar süreç odaklı, analitik ve sol beyni ile düşünürken, kimileri de kreatif olur ve sağ beyin ile hareket eder.
34
Satın Alım için bir İşi İncelemek: Sorulacak Sorular - Andrew Tisch 
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Sadece mali raporları değil, işin bütününü anlamak önemlidir.
35
Bilgi, İnovasyon ve Yaratıcılık Geleceğimizin Yakıtıdır - Ira Jackson 
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Dr. Jackson, en önemli kaynağın, sınırları olmayan bir bilgi işçisi olduğunu savunuyor. Fosil yakıtların sınırlı bilgi olduğu örneğini veren Jackson, güneş ve rüzgar enerjilerini sınırsız bilgiye benzetiyor.
36
Meraklı, İlgili ve Yaratıcı Kalın - David Sable 
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Yaratıcı olmak ve başkalarını anlamak adına diziler, dergiler, gazeteler, filmler, geziler, restoranlar, sohbetler, ıvır ve zıvır ne varsa hepsinin farkında olmalısınız.
37
İnovasyon, Risk ve Kültür - Michael Shanahan
Konu Uzmanı Video
2
dakika
İnovasyon risk demektir. Risk de başarısızlık.
38
İnovasyon: Müşterinin İşine Odaklanın - Mark Johnson 
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Müşteriler çoğu zaman ne istediklerini bilmez. Ürün veya tekliflerinizden ziyade, ihtiyaçlarına odaklanın.
39
İş Modeli İnovasyonu: Beyaz Alana El Koyun - Mark Johnson 
Konu Uzmanı Video
4
dakika
İşletmelere geleneksel olarak çekirdek işlerine odaklanmaları söylenir. Ancak çekirdek iş, çoğu zaman komşu alanlarla güçlendirilebilir.
40
İnovasyonun Bileşenleri - Mark Johnson 
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Mark Johnson, inovasyonun bileşenlerini detaylandırıyor.
41
İnovasyona Üç Adımlı Yaklaşım - Mark Johnson 
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Yeni iş modelleri, son formuna kavuşana kadar üç veya dört kez değiştirilir.
42
İnovasyon Portföyünüzü Yönetmek - Harold Sirkin
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Şirketler, inovasyonlarını açık bir şekilde başarıya ulaşacaklar, açık şekilde başarısız olacaklar ve ortadakiler olmak üzere üçe ayırmalıdır.
43
Yaratıcılığı Beslemek: İşinizin Dışına Çıkın - Vikas Kapoor
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Vikas Kapoor, mühendislerine kendi teknolojilerinin neden bir iPod gibi kullanımı kolay olmadığını sorar. Ardından mühendislerinin bir iPod’u olmadığını, iTunes kullanmadığını ve kullanıcı deneyimini düşünmediğini anlar. Bunun ardından iPod her daim bir i
44
İnovasyon Sürecindeki Adımlar - Martin Curley 
Konu Uzmanı Video
2
dakika
İki günlük inovasyon süreci beyin fırtınası ve daha resmi teknikleri kullanmayı içerir. Fikirleri derecelendirmek, sentezleyip kombinasyon hâline getirmek, prototip oluşturmak, ilgili iş modelini geliştirmek ve devam edip etmemeye karar vermek.
45
İşbirliği ve Açık İnovasyon - Martin Curley 
Konu Uzmanı Video
2
dakika
İşbirliği aslında düşmanla arkadaş olmak demekti. İnovasyon günümüzde bir takım sporu. İnovasyon 2 ise açık inovasyondur.
46
Martin Curley: İnovasyon İkliminden Kültürüne - Martin Curley 
Konu Uzmanı Video
3
dakika
İnovasyon ve işbirliği ortamını oluşturmak için öncelikle başarısız olup ders almanın sorun olmadığı bir inovasyon iklimi yaratın. Bu, inovasyonun yaşam tarzı olduğu bir kültüre kapı açar. İnovasyonda lider olanlar başka her şeyde de lider olur.
47
Açık İnovasyonun Gerekliliği - Dwayne Spradlin 
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Açık inovasyon akademi, sektör ve inovasyon pazarlarının daha iyi, daha hızlı ve daha az maliyetli inovasyon yapmalsını sağlar.
48
Bir Organizasyonda Yaratıcılığa Yer Vermek - Bill McComb
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Yaratıcılık işin her alanında gereklidir, özellikle de iş çevreleri değiştiği için.
49
En Üst Sınıfa Odaklanın - Bill McComb
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Aldığı en önemli tavsiye üst sınıfa odaklanmaktı.
50
İş Dünyasında Yaratıcılıkla Başarılı Olmak - Peter Georgescu
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Eski kurallar artık işlemez.
51
İnovasyon Çağında Yönetimin Rolü - Peter Georgescu
Konu Uzmanı Video
4
dakika
Şirketler yaratıcılığı vurgulayan bir vizyon tanımı yapmalıdır.
52
Sonuç Odaklı İnovasyon - Sujaya Banerjee
Konu Uzmanı Video
5
dakika
İnovasyona birçok yaklaşık vardır. Ancak Sujaya Banerjee, inovasyona sonuç bazlı yaklaşımın en iyi olduğunu söyler.
53
İnovasyon İçin Başarısızlığı Hoşgörün - Sujaya Banerjee
Konu Uzmanı Video
5
dakika
Sujaya Banerjee, ekibinizin yenilikçi düşünmesini sağlamak için önce hata yapma korkusunu ortadan kaldırmanız gerektiğini söyler.
54
İnovasyonun Kavşağı - Merv Hillier
Konu Uzmanı Video
6
dakika
Yaratıcılık olmadan inovasyon olmaz. Merv Hillier, Noodle'ın doğunu ve inovasyonun büyük bir fikirle nasıl başladığını anlatır.
55
Girişimci Olarak Çalışanlar - Robert Sands
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Her bir çalışana işlerini sanki kendi iş yerindeymiş gibi yapmalarını söyleyin.
56
İnovasyonu Kutlamak ve Ödüllendirmek - Mike Jossi
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Yenilikçi bir şirket olmak istiyorsanız Mike Jossi size inovasyona değer vermenizi söyler. Bunu yapmanın üç yolu açık şekilde inovasyona zorlamak, olduğunda kutlamak ve olmasını sağlayanları ödüllendirmektir.
57
Değişime Liderler Öncülük Eder - Rob James
Konu Uzmanı Video
2
dakika
Getirebileceği sonuçlardan dolayı risk almak doğası gerekir zordur. Rob James çalışanları risk almak için nasıl motive etmeyi, başarısızlık olsa da çalışanların bir sonraki riskten çekinmemesi için bu riskleri etkili şekilde yönetmeyi anlatır.
58
En İyisi, Daha İyisinin Düşmanıdır - George Robertson
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Zaten iyi yaptığımızı tekrar yapmaktan bir şey öğrenmeyiz.
59
Bozulmaya Karşı "Nasıl" - Vineet Nayar
Konu Uzmanı Video
3
dakika
Yıkıcı yenilikler 'ne' ekseni üzerinde yeni pazarlar yaratıyor.Apple ürünleri de müşteri deneyiminde yeniler-'nasıl' ekseninde.İnsanların çoğu %20 kapasiteyle çalışıyor, bunu %40'a çıkarmak ne anlama gelir.
60
Yenilikte "Neden" in Önemi - Marla Capozzi
Konu Uzmanı Video
1
dakika
Teşvik için takdir, belirli bir liderle çalışmak ve maddi ödüller başarısız sonuçlarla ilişkilendirilir.Yapılması gereken yeniliğe neden ihtiyaç olduğunu açıklamaktır.Bu, dağın tepesine varmak için güven,amaç ve yükümlülük oluşturur.
Lider
Bu eğitim, organizasyonlarda yönetici veya yönetici adayı olarak görev alan tüm profesyonellere yöneliktir.
Yöneticilikte Mükemmellik
Skillsoft
Skillsoft, öğrenme yönetim sistemi yazılımı ve içeriği üreten bir Amerikan eğitim teknolojisi şirketidir.

Önerilen Eğitimler

Bu eğitimin kategorisinde bulunan ilginizi çekebilecek diğer eğitimler
enocta image placeholder
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Category
0
dakika
Text
Label
Sağlıklı İlişkiler Yaşamak
Sağlıklı İlişkiler Yaşamak
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Etkili İletişim ve İlişki Yönetimi
58
dakika
Karma
Sağlıklı İlişkiler Yaşamak
Keyif Veren Sunum
Keyif Veren Sunum
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Sunum Becerileri
60
dakika
Etkileşimli Eğitim
Keyif Veren Sunum
Hikaye Anlatıcılığı
Hikaye Anlatıcılığı
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Etkili İletişim ve İlişki Yönetimi
154
dakika
Video
Hikaye Anlatıcılığı
İnsan Sarrafı
İnsan Sarrafı
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Etkili İletişim ve İlişki Yönetimi
50
dakika
Karma
İnsan Sarrafı
Kaynak Dergisi Makaleleri - Yenilikçilik ve Yaratıcılık
Kaynak Dergisi Makaleleri - Yenilikçilik ve Yaratıcılık
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
65
dakika
Okuma Materyali
Kaynak Dergisi Makaleleri - Yenilikçilik ve Yaratıcılık
Karar Verme
Karar Verme
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Karar Verme
75
dakika
Etkileşimli Eğitim
Karar Verme
Telefonda İletişim
Telefonda İletişim
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Etkili İletişim ve İlişki Yönetimi
55
dakika
Etkileşimli Eğitim
Telefonda İletişim
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Çeşitlilik ve Kapsayıcılık
300
dakika
Etkileşimli Eğitim
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Tamamlayıcı Eğitimler

Bu eğitimin faydasını ve etkinliğini artırmak için birlikte alabileceğiniz diğer eğitimler
enocta image placeholder
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Category
0
dakika
Text
Label
Dijital Çağda Yenilikçilik ve Yaratıcılık Gelişim Yolculuğu
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
157
dakika
Karma
Dijital Çağda Yenilikçilik ve Yaratıcılık Gelişim Yolculuğu
Dijital Çağda Yenilikçilik ve Yaratıcılık Video Serisi
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
43
dakika
Video
Dijital Çağda Yenilikçilik ve Yaratıcılık Video Serisi
Kaynak Dergisi Makaleleri - Yenilikçilik ve Yaratıcılık
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
65
dakika
Okuma Materyali
Kaynak Dergisi Makaleleri - Yenilikçilik ve Yaratıcılık
Kısa Kısa: İnovasyon ve Kurum İçi Girişimcilik
enocta image placeholder
Basic
Basic
Premium
Abonelik Dışı
Yenilikçilik ve Yaratıcılık
45
dakika
Video
Kısa Kısa: İnovasyon ve Kurum İçi Girişimcilik
Bu Eğitime Özel Bilgi
Almak İster Misin?
Bizimle İletişime Geçin.
Ad
Soyad
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
Firma Adı
pageUrl
Teşekkürler, bilgilerin ilgili birime iletildi!
Lütfen bilgilerinizi kontrol edin.

Teklif Listem


s


Teklif Listem

Teklif listende 50 adet eğitime ulaştın!

Teklif listende 50 adet eğitim bulunuyor. Bu eğitimlere paket aboneliği alarak daha avantajlı bir şekilde erişebilirsin.

Basic

Kurumun temelde ihtiyaç duyacağı, hem özel hem de iş hayatı için gerekli olabilecek, ana konuları ve yetkinlikleri kapsar.

Basic Paketi Kapsar
Premium

Basic Katalog içerisindeki eğitimlere ek olarak, hazır öğrenme deneyimleri haline getirdiğimiz gelişim yolculukları; liderlik eğitimleri ve yenilikçi öğrenme yöntemleri ile hazırlanmış eğitimleri kapsar.